Please wait while JT SlideShow is loading images...
Galeria zdjęć
Kolekcja filmów VIDEO
Praca

Przedstawiciel Handlowy

  • Miejsce pracy: Warszawa i okolice
  • Region: mazowieckie / cała Polska

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami na terenie województwa mazowieckiego
  • aktywna analiza rynku pod kątem nowych inwestycji
  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert
  • realizacja planów sprzedaży
  • reprezentowanie firmy oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów (mile widziane doświadczenie w branży metaloplastyki, budowlanej)
  • wykształcenie wyższe mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy i planowania odpowiedzialność, inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • komunikatywność, elokwencja

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Automatyka dla domu
Bramy garażowe segmentowe

Nowości

stolik
Stolik kawowy
750 x 600 x 600 mm