Co nas wyróżnia?

Szybki i intuicyjny montaż

  

 

  

Estetyka 

Dzięki skręcanym lub nitowanym połączeniom, montaż jest prosty, szybki i co najważniejsze eliminuje potrzebę spawania.  Standardowo wszystkie profile dostępne są w długości 7m, jednak w przypadku większych realizacji istnieje możliwość zamówienia profili w dowolnej długości co pozwoli zoptymalizować odpady materiałowe do minimum.

 

Profile są tłoczone z wysokiej wytrzymałości stopu aluminium, malowane proszkowo w naszej własnej lakierni proszkowej na dowolny kolor z palety RAL, co zapewnia estetyczny wygląd i odpowiednią ochronę pozwalającą na długi czas bezusterkowej eksploatacji. Elementy łączne wykonane ze stali nierdzewnej eliminują ryzyko korozji.

Kompatybilność

Trwałość i jakość

Na bazie jednego zestawu profili systemowych możemy wykonać nie tylko balustradę balkonową, ale także portfenetry, przegrody balkonowe czy balustrady klatki schodowej. Każdy rodzaj balustrady może zawierać dodatkową systemową blendę aluminiową w wysokościach standardowych (220 i 350 mm) lub indywidualną blendę (dowolny materiał i wymiar) w zależności od potrzeby. Wszystkie połączenia zostały zaprojektowane tak, aby nie było widocznych wkrętów czy nitów.

Profile systemu balustrad aluminiowych KAAD Solutions są tłoczone z wykorzystaniem wysokiej wytrzymałości stopu aluminium w renomowanych europejskich tłoczniach, spełniających rygorystyczne normy produkcji. Oferujemy również malowanie proszkowe we wchodzącej w skład grupy KAAD lakierni. Dzięki komputerowo sterowanemu i nadzorowanemu procesowi przygotowania powierzchni do malowania w wieloetapowym procesie trawienia, wielokrotnego płukania, pasywacji i suszenia jesteśmy w stanie spełnić surowe wymagania jakościowe stawiane przez naszych klientów. Wszystkie te zabiegi oraz stosowane w całym procesie produkcyjnym wysokiej klasy komponenty są gwarantem najwyższej jakości finalnego produktu.

 

Brak kosztów konserwacji i eksploatacji

Wybór systemu KAAD Solutions jest gwarancją wysokiej jakości i bezusterkowej eksploatacji balustrad przez lata. Aluminium jest materiałem, który odpowiednio zabezpieczony, jest niepodatny na warunki atmosferyczne i nie podlega utlenianiu. Nasze balustrady aluminiowe nie wymagają dodatkowych nakładów na konserwację, a do ich pielęgnacji wystarczą podstawowe środki czystości, które można znaleźć w każdym dom