Projektowanie

Nasza firma może zaoferować swoim Klientom tysiące niepowtarzalnych wzorów bram, ogrodzeń, balustrad, krat, mebli, wyrobów artystycznych wykonanych z różnych materiałów (stal nierdzewna, aluminium, stal kuta), których wizualizacje można obejrzeć w zakładkach "Produkty" i "Realizacje" oraz w katalogach tradycyjnych dostępnych w siedzibie firmy.

Oczywiście na życzenie Klienta wykonujemy stosowne modyfikacje zaprezentowanych projektów. Możliwe jest również wykonanie rozwiązań wskazanych przez Klientów według ich własnego pomysłu.

Niezależnie od sposobu wyboru koncepcji, tj.:

  • projektu z katalogu firmowego,
  • projektu z katalogu firmowego ze zmianami,
  • projektu według życzenia Klienta,

kolejnym etapem projektowania jest wykonanie projektu za pomocą komputerowego programu do projektowania rzemiosła metalowego. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania możliwe jest nie tylko zaprojektowanie dowolnego elementu z zakresu metaloplastyki, ale również przedstawienie wizualizacji przyszłego ogrodzenia, bramy czy balustrady na tle nieruchomości bądź posesji Klienta oraz wprowadzanie zmian zmierzających do maksymalnego dopasowania wyrobu finalnego do oczekiwań i wymogów Zleceniodawcy jeszcze przed etapem fizycznego wykonania produktu.

 

Etap projektowania

Projektowanie

Etap realizacji

Realizacja